Tytuł stanowiska: Senior Fullstack / Backend Java Developer / Team Lead
Rodzaj pracy: Contract
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Zdalnie
Ogłszenie opublikowane: 12-06-2022
Numer oferty: 32262

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835.

Twoje zadania:

  • Rozwój i implementacją wymagań w aplikacjach Java w projektach ciekawych dla branży
  • Udział w opracowywaniu koncepcji i implementacji rozwiązań
  • Testowaniem przygotowanych zmian
  • Dokumentacją tworzonych rozwiązań
  • FrontEnd 20%/ BackEnd 80% (dotyczy Fullstack)

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w Java/J2EE
  • Dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA i wzorców projektowych
  • Znajomość Spring i Hibernate
  • Doświadczenie z bazami danych np. Oracle RDBMS, MS SQL
  • Znajomość serwerów WebSphere, JBoss lub Tomcat
  • Znajomość Git i zasad ciągłej integracji oprogramowania

Mile widziane będzie doświadczenie z technologiami/narzędziami, które wykorzystujemy w projektach:

  • Znajomość protokołów SOAP/REST
  • Znajomość JSP, EJB oraz servletów Java
  • Znajomość innych technologii, np. Kotlin, JavaScript, Angular, React.js (Angular czy React – w zależności od modułu, obie technologie są wykorzystywane)
  • Znajomość narzędzi do budowania projektów: Gradle, Maven
  • Doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux
Dokument mniejszy niż 10MB