Tytuł stanowiska: IT Recruiter (Senior/Mid/Junior/Team Lead) Gdańsk/Warszawa/Wrocław (UoP/B2B)
Rodzaj pracy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Warszawa/ Wrocław/ Gdańsk/ Polska
Ogłszenie opublikowane: 30-07-2021
Numer oferty: 32178

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835.

Szukamy kilku osób do szybko rozwijającego się zespołu rekrutacyjnego Professionals Group!
Jesteśmy otwarci na kandydatów z minimum rocznym doświadczeniem w rekrutacji IT
🚀 A jeśli masz już dłuższe doświadczenie i chcesz rozwijać się w kierunku team leadera, to również oferta dla Ciebie 🎯

Używamy najnowocześniejszych narzędzi, w tym świetnego ATS i programów z obszaru AI wspomagających wyszukiwanie Kandydatów. Współpracujemy z firmami, które cenią sobie wysoką jakość działania i profesjonalne standardy współpracy.

ZADANIA:

· Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT i/lub z obszaru Finance, Shared Services

· Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu

· Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami i prowadzenie z nimi interview

· Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych

· Składanie ofert pracy Kandydatom w imieniu Klienta oraz negocjowanie warunków zatrudnienia

· Praca z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze

· Nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami (dla zainteresowanych tym obszarem)

· Współtworzenie bazy wiedzy firmowej z obszaru IT / Finance / Shared Services

WYMAGANIA:

· Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT lub do szeroko pojętego obszaru Shared Services

· Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

· Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR

· Duży zasób pozytywnej energii

· Szybkość i sprawność w działaniu

· Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

OFERUJEMY:

· Szkolenia z obszaru IT oraz z obszaru rekrutacji (wewnętrzne i zewnętrzne)

· Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych

· Pracę na najnowszym sprzęcie (MacBook) i z nowoczesną bazą danych

· Pracę z zaawansowanymi narzędziami rekrutacyjnymi

· Dobre wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy

· Prywatną opiekę medyczną

· Pracę w pełni zdalną w okresie pandemii, elastyczne podejście do Home Office po jej zakończeniu

· Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji