Tytuł stanowiska: Doradca handlowy ds. Fotowoltaiki (UoP/B2B)
Rodzaj pracy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Polska
Ogłszenie opublikowane: 14-05-2021
Numer oferty: 32203

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835

Szukamy właśnie Ciebie!!!

Chcesz być częścią pozytywnych zmian na rynku odnawialnych źródeł energii?  Troszczysz się o środowisko naturalne i chcesz propagować najnowocześniejsze rozwiązania w obszarze fotowoltaiki?

Sektor odnawialnych źródeł energii rozwija się w niesamowitym tempie - skorzystaj z tych zmian!

Dla naszego klienta, lidera branży, poszukujemy kandydatów na stanowiska związane ze sprzedażą fotowoltaiki!

Aplikuj już dziś! Cała Polska!

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego i/lub biznesowego
  • samodzielne budowanie bazy Klientów i/lub odbywanie spotkań z Klientami umówionymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert
  • sprzedaż innowacyjnych produktów OZE: fotowoltaika, pompy ciepła i magazyny energii

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem indywidualnym lub biznesowym
  • umiejętność pozyskiwania Klienta lub chęć nauki w tym zakresie (zapewniamy kompleksowe szkolenia)
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • zainteresowanie branżą OZE
  • wytrwałość w działaniu i orientacja na wynik
  • zarażanie pozytywną energią

Oferujemy:

  • pracę z liderem, najczęściej wybieranym dostawcą rozwiązań OZE w Polsce!
  • elastyczna forma współpracy (umowa o pracę lub własna działalność)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa oraz premie bez górnych limitów (otrzymasz gwarantowaną  podstawę, minimum 3 000 zł netto )
  • pracuj na prowizji bez limitu - zarabiaj realnie nawet powyżej 30 000 zł miesięcznie
  • pozyskuj samodzielnie Klientów i otrzymuj jeszcze wyższe stawki prowizyjne
  • możliwość wygrywania wewnętrznych konkursów sprzedażowych
  • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenie na start warte 10 000 zł i nauczymy Cię wszystkiego z zakresu branży OZE
  • otrzymasz wsparcie Managera oraz Trenerów Sprzedaży w terenie
  • możliwość awansu poparta wynikami, a nie długością stażu pracy
  • otrzymasz narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT- notebook, telefon, materiały marketingowe)

Benefity:

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Karta Multisport
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne i okazjonalne
  • inicjatywy dobroczynne