Tytuł stanowiska: Administrator MS Active Directory
Rodzaj pracy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Katowice, Śląskie
Ogłszenie opublikowane: 06-06-2022
Numer oferty: 32225

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o., an employment agency registered in KRAZ under no 23835.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Administratora MS Active Directory, która dołączy do zespołu dostarczającego zaawansowane rozwiązania w obszarze uwierzytelniania i automatyzacji środowiska Microsoft.

Rozkład obowiązków na tym stanowisku:

  • administracja MS Active Directory - 70%;
  • automatyzacja procesów utrzymania domen MS Active Directory - 30%.

Wymagania:

  • znajomość usługi Active Directory;
  • znajomość systemu Windows Server;
  • umiejętność automatyzacji z wykorzystaniem Powershell;
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji.

Mile widziane:

  • certyfikat MCSE i / lub MCITP;
  • znajomość rozwiązań Microsoft Azure;
  • doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych;
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • praca zdalna w 80% (wymagana 1 wizyty w tygodniu w biurze w Katowicach) lub praca w systemie hybrydowym (obecnie 30% pracy z biura w Katowicach, docelowo 50%);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do szkoleń (w tym kursów języka angielskiego);
  • spotkania integracyjne;
  • siłownia w biurze;
  • gry wideo w pracy;
  • parking dla pracowników.