Tytuł stanowiska: Analityk Systemowy
Rodzaj pracy: Contract
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Ogłszenie opublikowane: 29-09-2021
Numer oferty: 32243

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835

Poszukujemy Analityka Systemowego z doświadczeniem w integracji aplikacji, który dołączy do zespołu scrumowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • branie aktywnego udziału w projektowaniu systemu uwzględniając wymagania klienta i możliwości integracyjne systemu;
  • definiowanie i precyzowanie wymagań dla programistów;
  • specyfikację wykorzystania konkretnych metod API oraz mapowania parametrów;
  • wsparcie zespołu deweloperskiego;
  • wsparcie testów integracyjnych oraz odbiór zaimplementowanych funkcjonalności;
  • współtworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu analizy systemowej;
  • doświadczenie w pracy z programistami (m.in.: definiowanie i doprecyzowanie zadań / user stories);
  • znajomość zagadnień technicznych, związanych z relacyjnymi bazami danych, usługami (REST, webServices) oraz tworzeniem i wykorzystywaniem API.

Mile widziane:

  • znajomość lub doświadczenie w pracy w branży bankowej;
  • umiejętność pracy w Scrumie;
  • doświadczenie w pracy z UML;
  • znajomość narzędzi do modelowania (np. Enterprise Architect);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • długofalową, stabilną współpracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dodatkowe benefity: opiekę zdrowotną, kartę MultiSport;
  • pracę w systemie hybrydowym (jeden dzień pracy w biurze w tygodniu);
  • biuro mieszczące się w willi na zielonym Żoliborzu, blisko stacji metra Plac Wilsona;
  • firmowy telefon, laptop i dodatkowy monitor;
  • przyjazne środowisko pracy.