Tytuł stanowiska: Java Developer (remote)
Rodzaj pracy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Katowice, Śląskie
Ogłszenie opublikowane: 18-05-2022
Numer oferty: 32336

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

Informacje o Zespole:

Na tym stanowisku będziesz brać udział w tworzeniu aplikacji wewnętrznych wspomagających procesy zarządzania tożsamością i dostępem do prywatnego oraz publicznego Cloud’a (Azure, GCP, OCI) dla pracowników tej firmy. Praca odbywa się na aktualnych technologiach, takich jak: Java 11, Spring, Kafka, Azure DevOps, RHEL, Oracle

Zespół ma przestrzeń na eksperymentowanie z nowymi technologiami. To członkowie zespołu decydują o stacku technologicznym, pracują z code review oraz systemem kontroli wersji w środowisku webowym.

Zespół ma komplet ról scrumowych i obecnie poszukiwany jest kolejny Backend Developer.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy z Javą 8+ i frameworkiem Spring,
  • Znasz standard REST,
  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim,
  • Jesteś osobą zorganizowaną i planującą swoje działania,
  • Potrafisz identyfikować przyczyny problemów i proponować skuteczne rozwiązania.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Dobrą znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem technologii Docker, OpenShift lub Kubernetes
  • Własne portfolio (np. GitHub)

Zakres obowiązków:

  • 50% Development: kodowanie
  • 10% Analiza biznesowa
  • 10% Design
  • 30% Utrzymanie i bug fixing

Oferujemy:

  • Długofalową, stabilną współpracę w oparciu o Umowę o pracę,
  • Międzynarodowe projekty
  • Możliwość pracy 100% zdalnej lub hybrydowej z biura w Katowicach,
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość rozpoczęcia pomiędzy godz. 7.00, a 9.00,
  • Premię roczną zależną od Twoich wyników pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz certyfikacji,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Darmowe lekcje języka angielskiego,
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • Multisport,
  • Strefę relaksu w biurze – znajdziesz tam m.in. Xboxy, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, wygodne fotele.