Tytuł stanowiska: Java Developer
Rodzaj pracy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Full-time
Lokalizacja: Warszawa Katowice
Ogłszenie opublikowane: 31-05-2022
Numer oferty: 32338

Opis stanowiska

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

Na tym stanowisku dołączysz do międzynarodowego zespołu gdzie będziesz brać udział w rozwoju (dodawanie i optymalizacja funkcjonalności) oraz utrzymaniu API dla Platformy Oracle DBaaS.

Praca odbywa się na aktualnych technologiach, takich jak: Java 11, Spring. Możliwy jest również rozwój w obszarze Python’a, Terraform i Public Cloud.

W projekcie są jeszcze inne zespoły, które zajmują się wsparciem części infrastrukturalnej, technologią Oracle oraz monitoringiem platformy.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy z Javą,
  • Znasz się na bazach danych Oracle,
  • Posiadasz umiejętność przekazywania wiedzy innym i chętnie dzielisz się swoim doświadczeniem,
  • Lubisz pracować w zespole.

Zakres obowiązków:

  • 75% Development
  • 10% Design
  • 15% Utrzymanie i bug fixing

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość zagadnień związanych z Azure Pipeline
  • Doświadczenie w optymalizacji kodu
  • Znajomość Pythona
  • Znajomość Ansible oraz Terraform
  • Doświadczenie w pracy zgodnej z metodyką Agile / SCRUM

Oferujemy:

  • Długofalową, stabilną współpracę w oparciu o Umowę o pracę,
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z biura w Katowicach,
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość rozpoczęcia pomiędzy godz. 7.00, a 9.00,
  • Premię roczną zależną od Twoich wyników pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz certyfikacji,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Darmowe lekcje języka angielskiego,
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • Multisport,
  • Strefę relaksu w biurze – znajdziesz tam m.in. Xboxy, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, wygodne fotele.